ONLINE KURZ

FORMULE ŠTÍHLOSTI PRO ŽENY

Získejte konečně vysněnou postavu
a žijte v radosti a potěšení.

Formule štíhlosti

S jakým výsledkem můžete počítat?

antistress

✔ Odhalíte své emoční bolesti a bloky, které tvoří v těle ochranné tukové rezervy.

✔ Naučíte se efektivně zpracovávat své emoce a uvolňovat emoční napětí.

✔ Naučíte se zdravě stravovat bez obav a pocitu hladu, aktivujete energii.

✔ Skamarádíte se s vlastním tělem, a pochopíte co opravdu potřebuje.

✔ Zvýšíte sebevědomí a naučíte se využívat sílu myšlenek ve svůj prospěch.
 

Program kurzu:

Návrat k sobě

Modul 1 - Co je emoční tuk a proč se ho Vaše tělo nemůže zbavit.

Uvidíte, jak moc naší společnost ovlivňují „tělesné trendy“.
Dozvíte se, co znamená emoční tuk z hlediska psychosomatiky.
Uvidíte, proč nám ženám dnes tolik záleží na postavě.
Zjistíte, kde a kdy Vám vznikl, abyste ho mohli začít propouštět.
Zjistíte, co je emoční hlad a jak ho uspokojit. 

Formule štíhlosti

Modul 2 - Jak pustit emoční špunt?

Dozvíte se, proč v nás někdy emoce „hnijí“.
Získáte přesná doporučení k propouštění emočních špuntů, které drží emoční tuk.
Naučíte se rozumět a pracovat se svým cyklem, abyste neměla každý měsíc pocit, že jste k ničemu a bez energie.

Formule štíhlosti

Modul 3 - Jak se naučit správně stravovat bez pocitu hladu a strachu během cyklu.

Zjistíte, jak moc ovlivňují naši postavu 4 fáze cyklu každý měsíc.
Jaká je cesta ven z emočního tuku.
Uvidíte, jaká transformační období jako ženy v životě zažíváme.
Dozvíte se tajemství, co Vám maminky o ženskosti možná neřekly.

Návrat k sobě

Modul 4 - Jak správně zhubnout ze sportovního hlediska.

Co když nejste líná, ale vyčerpaná.
Dozvíte se, proč někdy velký deficit nepomáhá, ale škodí.
Jídlo je „lék“ na nemoci i zdravý cyklus. Uslyšíte proč.
Dozvíte se, jaký pohyb je pro Vás optimální.
Zjistíte, jaké jsou nejčastější chyby a mýty ve stravě a pohybu.
Uslyšíte vlastní zkušenosti z bikini závodů od koučky Martiny.

Formule štíhlosti

Modul 5 - Jak se vyhnout stagnaci a nevzdat se na cestě k vysněné postavě.

Uvidíte, co vám konkrétně brání ve shazování.
Dozvíte se, jak si vytvořit nové rituály a návyky, abyste si je udržely. 
Zjistíte, jak jednat, když se výsledky hned nedostavují.
Co dělat, když se dostaví nechuť a sklouzáváte do starých kolejí.
Zjistíte, co je Váš osobní „nakopávač“.

Formule štíhlosti

Modul 6 - Jak se skamarádit se svým ženským tělem.

Uslyšíš fakta o shazování emočního tuku.
Dozvíš se, jak mít ráda své tělo a odstartovat proces změn.

V rámci Životní analýzy zjistíš, jak jsi momentálně šťastná.
Naučíš se odpouštět sobě i druhým. Až na to budeš připravená.
Naučíš se dívat do zrcadla s radostí a mít se ráda ve svém vlastním těle.

Návrat k sobě

Modul 7 + Modul 8 - Audio podpora pro sebekoučink.

Tyto moduly dostanete audio podporu, kde si budete vést sebekoučink ohledně tématu emoční tuk.
Rozloučení a vykročení na svou cestu. Už budete vědět, jak na to.

Vydejte se touto cestou a nasměrujte svůj život ke štěstí a klidu z toho, jak vypadáte.

Formule štíhlosti pro ženy

AUTORKA KURZU

Bc. MARTINA KULICHOVÁ

Certifikovaná koučka, osobní trenérka,
lektorka Fitness Institutu, autorka projektu Emoční Tuk.

Specializace na koučink v oblasti osobního rozvoje, rozvoje potenciálu a talentů, zvládání dlouhodobého stresu, práce s emočním tukem, chápání všech vztahů v životě.

V roce 2016 prošla cestou vlastního tvarovaní postavy na všech úrovních a následně se zúčastnila bikini fitness závodu, kde ve většině obsadila TOP 6.

Má dlouholeté zkušenosti s úspěšným tvarováním postavy svých klientů. Pomáhá lidem vyřešit jejich vnitřní problémy, jak se zbavit stresu z toho, že nejde zhubnout. Porozumět vlastnímu tělu a emocím. Tím zvednout sebevědomí a akceptovat sama sebe. Přednáší pro Fitness Institut, školí trenéry a výživové poradce Koučink v praxi a Základy koučinku.

Co říkají klienti Martiny Kulichové o její činnosti a zkušenostech:

Milá Marti, chtěla bych ti touto cestou poděkovat. Poděkovat za to, co jsi pro nás vytvořila a s čím vším jsi stála při nás. 
Myslela jsem si, že jsem divná, vadná a že přece nikdo se sám v sobě tolik neplácá jako já a výsledky nikde. Jak už jsem říkala, jeden z mých nejintenzivnějších pocitů během kurzu byl smutek a zároveň veliká úleva, že nejsem sama, kdo to má podobně.
Celých 8 týdnů bylo cestou k sobě samé, k tomu být sama sobě lepší kamarádkou a být si sama více oporou a přesto se nebát zůstat ženou a nechat si pomoci. 
 
Jednodenní seminář ve tvé přítomnosti mám už za sebou taky, a trochu jsem si říkala, že to bude pouze více do hloubky (ani jsem netušila, jak moc do hloubky :)). Ale ve finále to bylo něco, co mi pomohlo být více láskyplná, trochu více „sobecká“ a stavět samu sebe na první místo.
Děkuji mockrát za vše!!
Zdeňka (IG: @zzdenika)
Ahoj Martinka, nemohla som sa zucastnit kurzu v pondelok, ale dnes som si ho vypocula a chcela som ti dat vediet, ze to bolo nieco. A bolo mi luto, ze som nemohla osobne prispiet mojimi informacemi. Cely modul bol jeden velky aha moment 🤣. To cvicenie ktore si dala, ze postavit sa a hovorit si, ze to zvladnem a ze to dam – presne to robim uz davno vo chvilach ked mi je najtazsie a ked sa mi nic nechce a vzdy to pomoze 😉.
Budem sa len opakovat – tvoj kurz Formule štíhlosti a vlastne to, co sa mi deje, co robim pre seba v poslednej dobe ma utvrdzuje, ze je to najlepsie, co robim a ze moj smer je dobry.
K 5. modulu – Moj „nakopavac“ su rucne prace – hackovanie, palickovanie a malovanie obrazov v tedy uplne zabudnem kolko je hodin aj aky den je.
Dakujem za to, co robis pre nas a pre zeny vseobecne. 
Růžena 

Zdravím Martinko, chci Vám moc, moc poděkovat za kurz Formule štíhlosti. Jak jsem psala už v dotazníku před začátkem kurzu, tento rok je pro mě jak jízda na horské dráze. Výpověď v první práci a nástup do nové, pro mě teď práce snů ve všech směrech. Definitivní odchod od partnera po 7,5 letech čemuž předcházelo téměř 1,5 roku váhání a neustálého přemýšlení jestli ano nebo ne. Nutkání se konečně definitivně osamostatnit a ještě před dokončením VŠ se odstěhovat od rodičů. Všechno tohle se odehrálo během asi 4 měsíců a semlelo mě to jako nikdy nic předtím. Do toho všeho se přidaly moje dlouholeté pocity strachu téměř ze všeho – co řeknou rodiče, kamarádi, partnerova rodina, okolí. Strach z toho udělat to, co doopravdy chci, které jsou také jako následek šikany na střední škole. Nedokážu to asi všechno shrnout do jednoho emailu, protože těch pocitů se ve mne mlelo a pořád ještě mele hrozně moc.

Začaly se u mě střídat stavy stresu z práce a školy, zapomínání na jídla, šílených tréninků, přejídání, které nešlo zastavit a tak pořád dokola. Neuměla jsem si to vysvětlit ani to zastavit. Věřím na to, že člověk v životě dostane to, co v ten daný moment potřebuje a tak ne náhodou jsem narazila na podcast Follow your magic, kde jste byla hostem u Týnky Dolejšové a můžu říct, že vše, co tam bylo řečeno, na mě sedlo jak prdel na hrnec a celý jsme ho probrečela.
Následně jsem si poslechla další a další podcasty a i Váš o Emočním tuku. Nějaký den koketovala s myšlenkou přihlásit se do kurzu, až jsem to nakonec udělala. A bylo to to nejlepší rozhodnutí!!! Protože od toho dne mám pocit, že jsme zase na cestě nahoru na té horské dráze. Sice pomaloučku, ale jede to. Už po prvních dvou online hodinách kurzu jsem tak neskutečně nabitá energií, ze všeho mám radost, pořád si tančím a zpívám. A to mi jen dokazuje, jak důležitá je hlava. Začínám přijímat sebe i s těmi 10 kily navíc, které jsem si nabrala za těch pár měsíců a vím, že zase půjdou dolů až budu chtít. Teď už mě čeká „jen stěhování“ do vlastního a nádherného bytu. Protože to nejdůležitější a nejzákladnější je věřit. Věřit v sebe sama!! Život nám naloží jen tolik kolik dokážeme zvládnout a pošle nám to v tu nejmíň očekávanou chvíli. My to jen musíme přijmout.
 
Vlastně ani nevím jestli tohle celé dává smysl, jen jsem měla potřebu Vám poděkovat a říct, že už teď se nemůžu dočkat, kam se můj život bude ubírat dál. Protože troufám si říct, teď už jsem připravená přijmout všechno a hlavně přijmout svoji ženskost ale zároveň dravost a úspěch v jedné osobě.
 
S láskou vaše klientka Lenč

Ahoj Marti, právě jsem dokoukala pondělní poslední modul a chci ti moc poděkovat za skvělý kurz. Přemýšlím, jak slovy popsat, jak jsem ho prožívala…První modul jsem si říkala, že spoustu informací už znám a mám, ale až někdy u třetího mi došlo, že vědění je sice super, ale zase ty věci musím dělat v praxi:) To je má dlouhodobá životní škola – dělat věci. Mám ráda jednu z myšlenek Cesty pokojného bojovníka – Moudrost není vědění, moudrost je konání! 

A tak jsem začala opět konat. Moc se mi líbilo, jak jsi říkala, že je třeba se ztratit, aby se člověk mohl zase najít. 
Na mě to sedí absolutně. 
 
Postupně jak se kurz více prohluboval i do těch osobnějších rovin, cítila jsem nesmírnou podporu a sounáležitost s ostatními ženami a uvědomila si, že to je ta největší síla a plus celého tvého kurzu. Ta ženská skupina, která se vytvořila. To sdílení. Psala jsem to už dnes na Facebook do skupiny FŠ, že je pro mě obrovský aha moment, že vlastně téměř všechny ženy mají a měly základ emočního tuku a toho, co dnes řeší, ve svých rodinách, vztazích, nastaveních od rodičů…A to mi osobně přijde jako neskutečný mazec! Že se sejde skupinka úplně cizích žen, zaštítěná jedním tématem – jak shodit emoční tuk, a vlastně postupně zjišťujeme, že všechny ve svém dětství a dospívání zažívaly velice podobné situace, poslouchaly podobné řeči a cítili podobné pocity. A všechny to dnes, v nějaké méně či více pozměněné podobě, řeší. Jako za mě je tohle asi nejvíc důležitá věc, kterou si z kurzu odnáším – že výchova, přístup k dětem, vzájemná komunikace a práce na sobě a rodičovi je to, co je klíčem pro naše děti, aby mohly mít zdravé kořeny, ze kterých mohou vyrůstat a být šťastné. Pro mě je to o to důležitější, že se mi narodila dcera a vím, že já jsem ta, která to přetrhla a je na mě, jak si to my dvě mezi sebou nastavíme….
 
Kurz pro mě nebyl jen o tom, jak zhubnout, to šlo od cca 3.ho modulu někam do pozadí, ale spíš o tom, jak opečovat sama sebe. 
Ale i díky kurzu jsem přišla na to, že jóga sama o sobě nebyla tím, co mě tolik naplňovalo, protože cvičení sama se sebou v obýváku na mě nemá takový vliv, jako jít si zacvičit do studia nebo jet na jógový víkend na Antarik – místo, které z hloubi svého srdce miluju.  Ne, uvědomila jsem si, že to co mě nesmírně nabíjelo a vyživovalo je právě ta – KOMUNITA stejně naladěných lidí. Lidí na stejné vlně. Lidí co mají podobné smýšlení, myšlení a přístup k životu jako já. 
A uvědomila jsem si to taky díky tomuto kurzu, protože jsem se tady s holkama a tebou cítila stejně!! 
 
Upřímně? Chci a potřebuju, aby to pokračovalo ještě dál 😀 Mě to opravdu nesmírně nabíjelo a těšila jsem se na každé pondělí až si v těch 6 hodin udělám čas pro sebe a budu se věnovat sama sobě a makat na sobě. Ráda na sobě pracuju, zjišťuju souvislosti, bavím se s lidmi o jejich zážitcích a trápeních.
Petra L. 

Milá Martinko, ráda bych ti vyjádřila alespoň takto velké díky za kurz FŠ pro ženy. Ačkoliv se k němu dostávám až déle, je to naprostá pecka. Žasnu z Tvého přístupu. Laskavosti, jemnosti a přesto přímém provedení naší temnotou.

Já jsem vždycky byla a jsem silná. Diety mě moc nebavily, přesto jsem věděla, že to není jen o jídle, že tam jsou schované mé emoce. Ale nedokázala jsem to tak naplno pojmenovat. Sbírala jsem si emoce od mala. Zneužívání bratrem, v 18 vztah v psychickém i fyzickém ubližování. Pracovala jsem v sociálních službách. Sebeláska – tisíc. Moje tělo byla jak studna, která svoje emoce potlačila a všech ostatních do sebe nasávala. 
 
Před 4 roky jsem se začala sebe~léčit, sebe~uzdravovat a bolavá témata nabrala neutrální emoci. Dokázala jsem si to zpracovat i když vím, že je to ještě cesta. Přece jen, tělo dostávalo tolik let takového čouda a teď to neznamená, že když si zamýšlím, vše půjde hned tak jak chci  Cestou terapii, ceremonií, výcviku. I přesto jsem věděla, že tu něco chybí. A chybělo. Pojmenování, které jsi tomu dala ty!
 
Teď se momentálně díky své cestě věnuji terapiím. Provázím ženy, které měly stejné či obdobné příběhy jako já a žasnu. Každá druhá žena má s tímto zkušenost nebo zážitek. Za mě ti patří velké, velké díky! Kurz je pro mě v mém životě velmi důležitým milníkem a jsem vděčná, že jsem do něj vstoupila.
 
Velmi Ti za vše děkuji. Přeji ti krásný vstup do nového týdne. 
Maruška

Dobrý večer Martinko, vy jste neskutečně krásná a milá osoba. Žena, která je plná lásky. Jsem moc ráda, že se účastním tohoto kurzu a že jsme si dovolila si ho zaplatit k narozeninám. Neskutečně moc mi to dává. I když nestíhám živá vysílání, mám dvě práce, tak přeci jen u mě nastala veliká změna a to díky vaší pomoci, děkuji moc.

Moje aktuální posuny: Koupila jsme si nové kolo, přehodnotila čas, který budu trávit v práci, v jedné i ve druhé a nehoním se tak.
V pondělí jsem byla po práci na kole. Podařilo se mi skončit v jednu odpoledne. Přišla jsem domů, vyvenčila mého psa pana Maxe a jela na hodinu a půl na kolo. Ujela jsem 15 km a byla jsem šťastná a pyšná sama na sebe, že jsem to dokázala. Jet sama na kole a dovolit si nebýt v práci. Byl krásný den a já čerpala energii z přírody. Jen jsem si na chvíli stoupla a dívala se na nebe a na stromy. Večer jsem si spokojeně sedla a usmívala se jako blbeček, ale šťastný blbeček :-) děkuji za vás.
 
Rozhodla jsme se udělat další krok díky vám a této krásné skupině. Po tom, co procházím vaším kurzem jsem začala být více odvážná. Zítra jdu ještě na terapii k jedné paní pořešit vztah s přítelem. Odpoledne pak jedu na 4 dny do Mikulova s kamarádkou. Jako bych začala zase znova žít, rozkvétám, sice pomalu ale deru se na světlo a do světa, děkuji moc Martinko. 
A aniž bych věděla co bude v pátém modulu, už jsem dopředu podnikla kroky a to je to čeho jsem chtěla docílit- více se obrátit k sobě, k té Klárce, která je uvnitř někde hluboko schovaná a krčí se v koutku duše. Bojí se. Ale pomalu se dere ven, a zase se začíná usmívat na svět a i kdyby to nevyšlo, bude vědět, že to zkusila. Po všech těch pádech je potřeba vstát ze země oprášit kolena a jít dál životem, protože mám obrovské štěstí, že jsem vás potkala.
Klárka
Byla jsem ze všeho psychicky vyčerpaná. Život jsem neprožívala, ale přežívala. Nechtěla jsem „skončit“ na antidepresivech, protože jsem v tom neviděla řešení, jenom jakési utlumení a riziko vzniku závislosti na psychofarmakách, což jsem poznala u nejbližších příbuzných. Neustále jsem se točila v kruhu negativních myšlenek, nezajímalo mne ani to, co mne dříve bavilo a naplňovalo, nedokázala jsem tomu uniknout a situace se stále zhoršovala, neměla jsem chuť žít. Postupně jsem si uvědomovala spoustu věcí, a to byl začátek pro to, abych postupně zahnala depresivní myšlenky a nahradila je tím, co jsem dávno v mysli pohřbila – své sny, motivaci, radost, své plány. Ještě mne čeká spousta práce na sobě a sebepoznávání, ale je to cesta zajímavá a vnímám ji jako naprosto správnou. Martino, děkuji Vám, že jste mne nasměrovala zpět do života.
Lenka
Veľká vďaka pretože, vďaka Vám pani Kulichovej sa mi otvorili moje zamknuté brány vnútra. Brány mojej sebalasky a sebaúcty. Ďakujem za to, aky máte dar a verím, že svojim profesionálnym a hlavne ľudským prístupom pomôžte stovkám ľudí.
Veronika

Martina mě neuvěřitelně povzbudila v tom, co jsem za poslední období udělala, dodala energii, povzbuzení a sílu jít dál, že to má smysl. Dala jsem na všechna doporučení a jednoduchou a efektivní formou se vyřešily nejen věci, které jsem původně chtěla řešit, ale krásně se vyřešily i ty další.
Káťa 

Cena kurzu

? Kč

Odpovědi na nejčastější otázky:

 Jak kurz probíhá a kolik času budu potřebovat?
✅ Obsahuje 6 záznamů kurzu z roku 2021 + 2 nové audio moduly (7. a 8. Sebekoučink). 6 Pracovních listů. 1 Check list a 6 prezentací.
✅ Jde tedy dohromady o 8 modulů po cca 1h. Práce na každém modulu vyžaduje 1-1,5h.

✅Jediné, co potřebujete je PC nebo mobil, chuť na sobě pracovat a motivaci, bez které to nejde.
✅ Jde o kurz, který je intenzivní. Je tvořen tak, aby jednotlivé moduly na sebe navazovaly a na konci kurzu vám dávalo vše smysl.

Jak dlouho budu mít přístup k materiálům kurzu?
✅ Platnost je neomezená.

Máte otázku, která zde není zodpovězená?
✅
Napište mi na kouc@martinakulichova.cz a já vám velmi ráda vše řeknu.

antistress


Pokud se rozhodnete projít tento kurz,

přesvědčíte se, že to byla správná investice

do Vaší postavy a celkově sama do sebe.

Na nic nečekejte a vydejte se na cestu k lepšímu životu již dnes!