Jsem expertka na práci s tělem a myslí. Dlouhodobě se věnuji tématu Emočního tuku.

Pracuji s ženami a jejich ne příliš kladným vztahem k vlastnímu tělu. Pomocí konzultací, on-line kurzů, osobních sezení, seminářů, podcastů, odborných článků, e-booků, učím ženy, jak se nebát podívat se sama na sebe do zrcadla a mít ze sebe dobrý pocit.

Jsem certifikovaná životní koučka, absolvovala jsem v roce 2017 roční studium v Praze. Nyní studuji MBA obor coaching a mentoring ve škole EDU effective.

V roce 2017 jsem také úspěšně dokončila ve Fitness Institutu obor Fitness Instruktor. O rok později jsem začala se samotným Institutem spolupracovat.  Dnes školím Koučink v praxi pro fitness trenéry
a výživové poradce ve Fitness Institutu. Mimo to, vedu ještě semináře Emoční tuk, Motivace jako pohon a Základy koučinku pro trenéry a výživové poradce pro Fitness Institut.

Působím od roku 2017 i jako osobní trenérka v pražském fitness centru Olympia fitness. Mám za sebou dvě velmi úspěšné sezóny ve fitness závodech v kategorii bikini fitness, kde je mé nejvyšší ocenění – mistryně ČR pro jaro/2018. Momentálně jsem však na mateřské dovolené se synem Alexem, takže netrénuji. Jen koučuji on-line, když je prostor.

 

Mou specializací je práce s nezpracovanými emocemi, které se ženě ukládají formou emočního tuku, jenž nejde tak lehce shodit. Proto učím ženy, jak se odlehčit od tuku a špatných emocí, aby byly krásné a šťastné.

 

 

Jak to celé začalo?

Když se dnes na sebe podívám do zrcadla, vidím ztělesnění ženské krásy. Nádhernou sebevědomou ženu, která nejen vypadá, ale hlavně, cítí se velice dobře ve svém těle.

Ale pozor, vždycky to tak nebylo.

Od svého teenage věku jsem neustále řešila to, jak vypadám. Styděla jsem se za sebe. Zrcadlo nebyl můj kamarád. 

Začala jsem tedy neuvážlivě řešit svou postavu nejedením či jedením malého množství jídla. Až jsem ve 13 letech skončila v nemocnici. Rodičům bylo sděleno, že mám problém s dvanáctníkem. Moje sebevědomí společně s mým žaludkem volalo po vyléčení.

„Nemohla jsem strávit to, jak vypadám.“😒

Do svých 24 let jsem neměla ráda svoje tělo a hlavně nohy. Měla jsem už dost všech těch pokusů shodit stylem, že nebudu jíst nebo budu jíst minimálně. Cvičení 2h ve fitku, pocení až do skonání a výsledek žádný. Pořád jsem vypadala stejně. Mimochodem jsem si vždycky totiž myslela, že když budu jíst málo a hodně cvičit, tak shodím, budu krásná a ostatní mě budou mít rádi (to jsem ještě netušila, že neuvážlivé malé množství jídla zpomaluje metabolismus a naopak právě tuky ukládá).

V roce 2015 jsem se rozhodla vše radikálně změnit. 

Po absolvování ročního vzdělání životní koučky v roce 2017, zakončené certifikací, za mnou začaly chodit klientky. Zajímavé bylo, že jejich nejčastější témata na osobních konzultacích byla – „Jsem nešťastná z toho, jak vypadám“. Promítalo se jim to do všech oblastí života. Necítily se být DOST dobrými partnerkami, manželkami, matkami, dcerami, babičkami, kamarádkami, zkrátka ženami. Jejich sebevědomí a emoce volaly také po vyléčení.  

Řešily hodně podobné věci, a to – svůj neustálý boj s “faldíky”, a s tím jak vypadají.  Začala jsem shromažďovat poznatky, zkušenosti a informace každé klientky. A že jich bylo. Desítky, skoro stovka nešťastných žen.

Dlouho jsem hledala, jak spojit tělo a mysl dohromady v jeden celek, aby to pomohlo lidem, hlavně ženám, stejně jako to pomohlo mně. Neustále jsem se ptala sama sebe, co je ten klíč ke krásné postavě a pokojné mysli? A pak přišla odpověď díky klientkám, přátelům, blízkým, koučům a doktorům z oboru psychosomatiky a tím je Emoční tuk (a mé 3 klíče k emočnímu tuku).

Dnes můj projekt o Emočním tuku pomohl už přes 1000 lidem, převážně ženám, ale i mužům nevyjímaje, navrátit zpět své sebevědomí a mít štíhlejší a zdravější tělo.
Mým záměrem je pomoci uzdravit sebevědomí, co nejvíce žen. Aby byly spokojené a krásné. Stejně jako jsem kdysi po tomto toužila i JÁ a možná teď i vy.😊